O nás

Snídaně

Snídaně do postele nebo na zahradu? 

Na zahradě

Relaxujte v houpacích sítích, na dřevěných lehátkách či v altánku!

Piknikový koš

Romantika při západa slunce? 

Ve sklepě

Chcete za nevlídného počasí posedět s přáteli? Využijte náš vyhřívaný sklep!

Půjčujeme kola

Prozkoumejte České Švýcarsko

na kole!

Stany Sahara

Chcete si vyzkoušet glamping neboli luxusní kempování?

Nabízíme ubytování na samém kraji obce, bez sousedů, jediným sousedem vám bude

ticho, krásná příroda a pohled na nekonečné množství hvězd.

To je také důvod proč jsme tento dům v roce 2016 koupili a během dvou let kompletně rekonstruovali. 

Nyní nabízíme ubytování v šesti tématicky zaměřených pokojích, třech glampingových stanech a v objetku zároveň bydlíme. 

Velká zahrada, posezení, ohniště s grilem, houpací sítě, jezírko to vše je pro Vás plně k dispozici.

Wifi a parkování u domu je samozřejmostí. Máte možnost využít společnou lednici a mikrovlnku.

Rádi Vám také poradíme tipy na výlety, poskytneme propagační materiály i mapy. 

Proč strávit dovolenou v obci Růžová?

Obec Růžová leží 10 km od města Děčín, na hranici Národního parku České Švýcarsko. V obci najdete několik restaurací, potraviny, bowling, dětské hřiště, fotbalové hřiště s umělým povrchem vhodné i pro tenis, volejbal, nohejbal nebo dětské hřiště.

Obec Růžová je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku. Přímo z Růžové můžete podniknout pěší výlet na nejznámější místo NP České Švýcarsko, na Pravčickou bránu. Připravte se na celodenní výlet, kdy se projedete lodičkami v soutěsce říčky Kamenice, projdete Meznou i Mezní Loukou. Většina trasy vede voňavými lesy a bude se vám zaručeně líbit.

Součástí obce Růžová je osada Kamenická Stráň. Zde se nachází soubor památkově chráněných lidových staveb tzv. podstávkových domů. Z Kamenické Stráně vede cesta k Dolskému mlýnu, známému z pohádky Pyšná princezna. Těsně nad obcí Růžová se zvedá do výše 402 m n. m. Pastevní vrch (Hutberg) s novou vyhlídkou Růženkou, z vrcholu je jedinečný výhled na Sněžník, Jedlovou, Růžák, Papststein, Lilienstein.

Od nás se můžete vydat rovnou kolem Kovářova kopce nebo novou naučnou Petřinskou stezkou. Můžete se také vydat na nejvyšší vrchol oblasti Růžovský vrch (619 m n. m.), kde je od roku 1973 národní přírodní rezervace, rozkládající se na 184 ha. Růžák je čedičový kužel sopečného původu porostlý přirozenými smíšenými porosty a teplomilnou květenou.

V obci také můžete navštívit místní Mýdlárnu Rubens, která vyrábí mýdla vlastní rodinnou originální recepturou starou více jak sto let nebo také navšívit indiánskou vesničku Rosehill.

Dominantou obce, která Vás při příjezdu upoutá, je barokní kostel sv. Petra a Pavla. Kostel byl postaven na místě starého kostela v letech 1710 - 1712 pod patronací majitele panství z rodu Clary Aldringen.

Jen pár kilometrů příjemnou procházkou dojdete nebo po cyklostezce dojedete na rozhlednu Janov či vyhlídku Belveder. Po turistických trasách dojdete na Jetřichovické vyhlídky, můžete navštívit vojenské opevnění či lesní divadlo v Srbské Kamenici. Vydat se do sousedního Německa po přírodních krásách, do lázeňského města Bad Schandau nebo nedalekých Drážďan za historií či nákupy.

Obec Růžová 291, 407 14

+420 776 112 552  /  +420 777 137 136

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon