Bungalov

Přijeďte si odpočinout do nově postaveného Bungalovu Trapani, který je umístěn pár kroků od našeho penzionu. Budete v Českém Švýcarsku kousek od Pravčické brány a soutěsek ve Hřensku – v obci Růžová, která je ideálním výchozím bodem pro turistiku v Národním parku České Švýcarsko.

#

Užijte si soukromí…

Bungalov je vhodný až pro 6 osob. Uvnitř se nachází dvě oddělené ložnice s manželskou postelí, kuchyň, obývací místnost s jídelním stolem a krbem, také TV, rozkládací pohovka a prostorná koupelna s vanou pro dva. Relaxovat můžete na dvou terasách, na jedné s výhledem do zahrady a jezírko, z druhé na rozlehlou louku a lesy.

Cena:
osoba / noc: 1 000 Kč
5 a více osob: 4 500 Kč za celý objekt / noc
#

Domácí prostředí…

V obývací místnosti se nachází jídelní stůl pro 6 osob. Z prostorného rozkládacího gauče, kde se mohou vyspat dva lidé, se můžete pohodlně koukat na televizi nebo na zapálená kamna. Vedle kamen se můžete uvelebit na lavici a koukat z okna do zahrady.

#

Kuchyň ve středomořském stylu…

Vybavená zděná kuchyňka s keramickým dřezem nabízí možnost připravit si snídani, uvařit oběd na sklo keramické desce či v troubě upéct sladkost ke kávě. V příborníku se nachází veškeré vybavení, které k tomu budete potřebovat. Kuchyň je vybavena lednicí s mrazákem i mikrovlnnou troubou.

#

Kvalitní spánek…

Dvě ložnice s manželskou postelí a nočními stolky, jedna s výhledem do zahrady, druhá s výhledem do přírody. Nechte se hýčkat v měkkých peřinkách a kvalitní fyzio-ortopedické matraci.

#

Ženy ocení místo pro kufry a prostornou skříň, ale nejvíce velké zrcadlo v každé ložnici.

#

Koupání ve dvou…

Užijte si společně romantické chvíle ve vaně pro dva nebo ve velkém sprchovém koutu. Dominantou je kameninové umyvadlo, ke kterému jsou sladěné ostatní doplňky, dlažba a veliké zrcadlo. Koupelna je vybavena fénem.

#

Grilujte na terase…

Na terase, která se nachází před i za bungalovem, si můžete dopřát snídani za zpěvu ptáků nebo sklenku vína při krásném tichém večeru a sledovat hvězdy, které ve městě neuvidíte. Přímo na terase můžete také grilovat. Samozřejmostí je parkování u domu, WiFi a TV s internetem. Rádi poskytneme tipy na výlety a propagační materiály.

#

Relax…

Nově můžete využít i vyhřívaný vířivý sud Hot tube, který je vhodný až pro 6 osob. Relaxujte po náročném výletu nebo pozorujte hvězdy.

Storno podmínky

do 30 dnů před příjezdem
0% ze zbývající částky za ubytování

29 – 14 dní před příjezdem
50% ze zbývající částky za ubytování

13 – 5 dní před příjezdem
75% ze zbývající částky za ubytování

méně jak 4 dni před příjezdem
100% ze zbývající částky za ubytování

Kontakty

Trapani house & camp
Růžová 291, 407 14
+420 777 137 136 +420 776 112 552 #

1,5 hodiny jízdy od Prahy se dostanete do jednoho z nejkrásnějších míst naší země. České Švýcarsko s Pravčickou bránou, Soutěsky říčky Kamenice, Dolský mlýn, Jetřichovice a další romantická místa jsou na dosah ruky. A ty hvězdy...

Kontaktujte nás